Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Daša Debnárová

Daša Debnárová

+421 908 343 197
ddebnarova@bsg.sk

Čo si predstavuješ pod pojmom „networking“?

Budovanie vzťahov a spájanie ľudí z rôznych oblastí s rôznymi myšlienkami a nápadmi za účelom spoločného pokroku a vzájomnej pomoci.

Ako pomôžeš (čo ponúkneš) členom networkingového klubu?

Členom klubu som ochotná nezištne pomôcť so všetkým, čoho budem schopná, bez ohľadu na oblasť, ktorej sa venujem, či už je to odovzdanie kontaktu, posunutie odporúčaní, zdieľanie myšlienok, postupov a nápadov, ktoré mi fungujú, vzdelávanie a v neposlednom rade vo všetkých finančných otázkach, s ktorými budú členovia potrebovať pomôcť. Rada budem stáť pri dôležitých finančných rozhodnutiach v ich životoch po celý čas. Rada sa budem zúčastňovať a aktívne zapájať do spoločných projektov a prinášať klubu pridanú hodnotu.

Ako pomôže networkingový klub tebe (aké sú tvoje očakávania)?

Využívať zdroje kontaktov pre rôzne potreby, inšpirácie nových nápadov a postupov u ostatných ľudí, budovanie silných a pevných partnerstiev a vzťahov, nielen biznisových. Očakávam aj biznisové prepojenia a vzájomné obohacovanie sa v každej oblasti.

Aké sú tvoje silné stránky, ktoré využívaš v biznise?

Nepoznám slovíčko „nedá sa“! Koncentrujem sa vždy na riešenie, na cestu ako sa to dá, hľadám možnosti a príležitosti. NEVZDÁVAM sa a som cieľavedomá a vytrvalá. Rozmýšľam vo veľkom a neustále pracujem na sebarozvoji na každej úrovni. Som tímový hráč.

Ako vyzerá tvoj život mimo biznisu? / Aké máš hobby a ako tráviš voľný čas?

Môj job nie je len moja práca, je to moje hobby, môj životný štýl. Život nedelím na prácu a čas mimo nej, je proste mojou neoddeliteľnou súčasťou. Milujem to, čo robím a s kým robím, preto to robím dobre. V rámci môjho biznisu veľa cestujem a spájam aj rodinné aktivity s mojim tímom. Rada čítam, športujem a skúšam nové veci. Rada prijímam výzvy a nebránim sa zmenám. Som spoločenská, ale mám rada aj čas sama pre seba napríklad pri dobrej masáži ☺  Rada si plním všetky svoje sny.

Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).
M.R. Štefánik: „Nič nie je nemožné, lebo chcem.“ A keď ja niečo veľmi chcem, tak na tom pracujem, kým to nedosiahnem. Každý deň naplno a s radosťou ☺ Nikdy nejdem proti sebe a svojim predsavzatiam a nebojím sa povedať všetko, čo mám na srdci, aj keď to nie je vždy jednoduché a príjemné.