Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Referencie

Referencie

Veronika Puškár Škodová, Škoda Legal

“V klube som sa zoznámila s príjemnými a skvelými ľuďmi, chodiť medzi nich je častokrát veľmi príjemná psychohygiena, zároveň som si tam našla kamarátov a aj nových klientov a úžasne sa mi efekt nášho klubu ukázal aj v súkromných záležitostiach. Dlho som totiž nevedela zohnať v Banskej Bystrici, odkiaľ pochádzam, opravára na tepelné čerpadlo a nakoniec som oslovila jedného z našich členov (ďakujem Michal Drugaj) a ten mi okamžite dohodil firmu v Bystrici, ktorá to konečne po roku a pol trápenia vyriešila.”

Michal Drugaj, Sortec Europe

“Vstupom do tohto networkingového konceptu, kde sa stretáva dynamická komunita jednotlivcov z rôznych odvetví a záujmov, sa môj pohľad na podnikanie zmenil od základov. Táto skupina poskytuje neoceniteľnú príležitosť na výmenu nápadov, rozširovanie obzorov a budovanie užitočných obchodných a osobných vzťahov. V atmosfére uvoľnenej a podporujúcej spolupráce sme mali príležitosť stretávať sa s výnimočnými odborníkmi a podnikateľmi, ktorí nás inšpirujú a pomáhajú nám rásť v našich kariérach, firmách a v rodinách. Networkingový klub nielenže poskytuje platformu pre vzájomné spájanie, ale aj organizuje podujatia a aktivity, ktoré nám umožňujú širšie pochopenie aktuálnych trendov a výziev v našich oblastiach.

Odporúčam tento klub všetkým, ktorí hľadajú príležitosť na rozvoj svojej profesionálnej siete kontaktov, ale aj budovanie osobnostného rastu a získanie nových skúseností. Je to miesto, kde sa stretáva vášeň pre rozvoj a vzájomné podporovanie.”

Lenka Gejdoš Müllerová, Senior Consultant, Teamconsult

“Do networkingového klubu BB-Effect som sa dostala povzbudením jej zakladateľky Tiny Redenkovičovej. Nie som úplne typickou členkou, nie som podnikateľka, ale pracujem pre malú konzultačnú spoločnosť, v ktorej všetci fungujeme tak, akoby to bol náš vlastný biznis. Keďže som skôr pozorovací a študijný typ, zoznámenie sa s ľuďmi z podnikateľskej komunity a vnímanie ich spôsobu uvažovania, osobnej dynamiky a nasadenia mi pomohlo získať nový vhľad do môjho vlastného vystupovania, formovania myšlienok a angažovania sa. Navyše sa ukázalo, že networking funguje nielen v biznisovej, ale hlavne osobnej rovine. Vždy, keď niekto potreboval, natiahlo sa k nej či nemu niekoľko pomocných rúk. A nie s cieľom navzájom si fakturovať, ale úprimne a nezištne pomôcť. Pre mňa má táto komunita veľmi silný sociálny rozmer, pre ktorý žijem a tam si ho v plnej miere napĺňam.”

Roman Legindi, CEO, AlfaPro

“S networkingovým konceptom som sa prvýkrát stretol pred 11 rokmi. Po roku, keď zanikol klub, kde som s networkingom začínal, som si uvedomil, že mi chýba stretávanie sa s ľuďmi – podnikateľmi, ktorí podnikajú síce v inom odbore ako ja, ale aj tak riešime všetci podobné problémy a dokážame si navzájom pomôcť, porozprávať sa, zdieľať skúsenosti a hlavne zdieľať kontakty, ktoré sú overené a odskúšané. Viac ako rok som bez networkingu nevydržal a následne som si prešiel viacerými konceptmi. Keď hľadám riešenie problému, networking mi veľmi pomáha, taktiež ma inšpiruje k novým nápadom a progresu v mojom podnikaní a v neposlednom rade mi pomáha získavať nových klientov. Networking je kľúčom k butterfly efektom v mojom podnikaní.

Martina Jančovičová, Euro deťom n.f.

“Butterfly Business Effect Club je pre mňa úžasný zážitok. Networking pre mňa znamená nielen spájanie ľudí a príležitostí v pracovnom i v súkromnom živote, ale aj pomoc a podporu, získanie nových informácií, poznatkov, skúseností, kontaktov, pracovných vzťahov aj nové priateľstvá. Pravidelné stretnutia s ľuďmi na rovnakej vlnovej dĺžke dáva nové vhľady a energiu pre rast svojho podnikania a projektov. Taktiež oceňujem výmenu nápadov, odporúčaní a vzájomnú podporu v profesionálnom raste. Navyše pomoc v charitatívnych projektoch nášho fondu Euro deťom n.f., kde aj vďaka networkingu dokážeme skvalitniť nielen svoj život, ale aj život ZŤP detí a ich rodín.

Tina Redenkovičová, CEO, Butterfly Business Effect

“Networking je pre mňa silne merateľným marketingovým nástrojom. Viem kedykoľvek spočítať, koľko som do toho investovala a koľko som z toho získala. A nie je to zďaleka len o peniazoch. Tie vzťahy, vzájomná pomoc na základe dôvery a lojality je nezaplatiteľná. Je to miesto, kam sa človek rád vráti. Kvôli ľuďom, kvôli zdieľaniam, kvôli rovnakej krvnej skupine.”

Miriam Zsilleová, CEO, Webinak

“Vďaka networkingu som sa zoznámila s mnohými skúsenými a úspešnými podnikateľmi a podnikateľkami, ktorí ma inšpirujú a motivujú nielen vytrvať, ale aj si podnikanie užívať. Mnohí z nich sú dnes našimi klientmi i partnermi v projektoch na našich portáloch ako sú Ženy v meste alebo Športinak. A vznikli aj nové, veľmi príjemné priateľstvá. Pracujeme síce online, ale žijeme offline.”

Kontakt

BUTTERFLY, spol. s r.o.

TINA Redenkovičová
Zakladateľka Butterfly Business Effect
GSM: +421 903 269 929
tina.motyl@gmail.com
www.bbeffect.sk

Ružinovská 44
821 04 BRATISLAVA
IČO: 35 880 830
DIČ: 2021806160
IČ DPH: SK 2021806160