Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Referencie

Referencie

Roman Legindi, CEO, AlfaPro

“S networkingovým konceptom som sa prvýkrát stretol pred 11 rokmi. Po roku, keď zanikol klub, kde som s networkingom začínal, som si uvedomil, že mi chýba stretávanie sa s ľuďmi – podnikateľmi, ktorí podnikajú síce v inom odbore ako ja, ale aj tak riešime všetci podobné problémy a dokážame si navzájom pomôcť, porozprávať sa, zdieľať skúsenosti a hlavne zdieľať kontakty, ktoré sú overené a odskúšané. Viac ako rok som bez networkingu nevydržal a následne som si prešiel viacerými konceptmi. Keď hľadám riešenie problému, networking mi veľmi pomáha, taktiež ma inšpiruje k novým nápadom a progresu v mojom podnikaní a v neposlednom rade mi pomáha získavať nových klientov. Networking je kľúčom k butterfly efektom v mojom podnikaní.

Martina Jančovičová, Euro deťom n.f.

“Butterfly Business Effect Club je pre mňa úžasný zážitok. Networking pre mňa znamená nielen spájanie ľudí a príležitostí v pracovnom i v súkromnom živote, ale aj pomoc a podporu, získanie nových informácií, poznatkov, skúseností, kontaktov, pracovných vzťahov aj nové priateľstvá. Pravidelné stretnutia s ľuďmi na rovnakej vlnovej dĺžke dáva nové vhľady a energiu pre rast svojho podnikania a projektov. Taktiež oceňujem výmenu nápadov, odporúčaní a vzájomnú podporu v profesionálnom raste. Navyše pomoc v charitatívnych projektoch nášho fondu Euro deťom n.f., kde aj vďaka networkingu dokážeme skvalitniť nielen svoj život, ale aj život ZŤP detí a ich rodín.

Tina Redenkovičová, CEO, Butterfly Business Effect

“Networking je pre mňa silne merateľným marketingovým nástrojom. Viem kedykoľvek spočítať, koľko som do toho investovala a koľko som z toho získala. A nie je to zďaleka len o peniazoch. Tie vzťahy, vzájomná pomoc na základe dôvery a lojality je nezaplatiteľná. Je to miesto, kam sa človek rád vráti. Kvôli ľuďom, kvôli zdieľaniam, kvôli rovnakej krvnej skupine.”

Miriam Zsilleová, CEO, Webinak

“Vďaka networkingu som sa zoznámila s mnohými skúsenými a úspešnými podnikateľmi a podnikateľkami, ktorí ma inšpirujú a motivujú nielen vytrvať, ale aj si podnikanie užívať. Mnohí z nich sú dnes našimi klientmi i partnermi v projektoch na našich portáloch ako sú Ženy v meste alebo Športinak. A vznikli aj nové, veľmi príjemné priateľstvá. Pracujeme síce online, ale žijeme offline.”

Kontakt

BUTTERFLY, spol. s r.o.

TINA Redenkovičová
Zakladateľka Butterfly Business Effect
GSM: +421 903 269 929
tina.motyl@gmail.com
www.bbeffect.sk

Ružinovská 44
821 04 BRATISLAVA
IČO: 35 880 830
DIČ: 2021806160
IČ DPH: SK 2021806160