Preskočiť na obsah

Vyskúšajte naše biznis raňajky


Príďte medzi skúsených networkerov a načerpajte s nami nápady a nový pohľad na podnikanie z iných oblastí biznisu. Raňajky sú vhodné pre začínajúcich aj skúsených podnikateľov.

Stretávame sa raz za dva týždne


Pozývame vás medzi skúsených networkerov, kde sa naučíte prezentovať nielen svoj biznis a značku, ale aj seba ako odborníka či odborníčku vo svojom podnikaní. Zároveň čerpáte nápady z iných oblastí biznisu. V oboch prípadoch si rozširujete svoje kompetencie bez ohľadu na to, či ste skúsený podnikateľ a podnikateľka alebo svoj biznis rozbiehate či potrebujete posunúť. Navzájom sa obohacujeme, pretože: 

“Nobody is perfect

Stretávame sa dvakrát do mesiaca – jedna skupina v stredu a druhá vo štvrtok vždy od 9:00 hod. na biznis raňajkách v hoteli Vienna House Easy. Raňajky sú moderované, vopred vieme, akej téme sa budeme venovať, aký problém by chcel niektorý z členov a členiek riešiť. Pozývame si hostí, potenciálnych nových členov. Každý – člen alebo hosť, dostane priestor na svoju krátku prezentáciu.

ČO ČAKÁ HOSTÍ NA RAŇAJKÁCH

Príďte sa nezáväzne pozrieť.

Krok 1

Ozvite sa nám

Napíšte nám alebo zavolajte, že máte záujem o nezáväznú účasť na biznis raňajkách. Ako hosť sa môžete prísť nezáväzne pozrieť raz, potom je potrebné členstvo.

Krok 2

Členstvo

Ak máte záujem o členstvo v Butterfly Business Effect, čaká vás stretnutie so zakladateľkou konceptu Tinou Redenkovičovou, na ktorom zistíme, ako Vaše členstvo nastaviť, aby bolo efektívne a úspešné.

Kontakt

BUTTERFLY, spol. s r.o.

TINA Redenkovičová
Zakladateľka Butterfly Business Effect
GSM: +421 903 269 929
tina.motyl@gmail.com
www.bbeffect.sk

Ružinovská 44
821 04 BRATISLAVA
IČO: 35 880 830
DIČ: 2021806160
IČ DPH: SK 2021806160