Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Eva Tomeková

Eva Tomeková

eva.tomekova@gmail.com

Čo si predstavuješ pod pojmom „networking“? 

“Možnosť stretávať sa s ľuďmi – podnikateľmi, a vytvárať nové spolupráce a priateľstvá. Vytvárať nové príležitosti a zdieľať užitočné informácie, ktoré môžu pomôcť posúvať podnikanie vpred.”

Ako pomôžeš (čo ponúkneš) členom networkingového klubu? 

“Veľmi rada členom klubu poradím v oblasti alternatívneho liečenia a použitia byliniek na rôzne zdravotné problémy. Pomôžem aj v iných oblastiach, keď to bude v mojich možnostiach.”

Aké sú tvoje silné stránky, ktoré využívaš v biznise? 

“Za moju silnú stránku určite považujem svoju vytrvalosť. Tiež viem počúvať a vidieť súvislosti v živote človeka. Využívam ich v mojej terapeutickej praxi každý deň. Tiež počúvam a vnímam prírodu – bylinky a s ohľadom na ich energiu používam na výrobu kozmetiky a zdravotných doplnkov.” 

Ako pomôže networkingový klub tebe (aké sú tvoje očakávania)? 

“Spoznať nových ľudí, nadviazať spolupráce a priateľstvá. Ocením každú radu, ktorú pre mňa členovia klubu budú mať teraz – na začiatku môjho podnikania, ale aj neskôr. Rada si vypočujem ich skúsenosti nielen v podnikaní. Poteší ma, keď nájdem nových ľudí, ktorý môžu zapadnúť do budúceho rozširovania firmy.”

Ako vyzerá tvoj život mimo biznisu? / Aké máš hobby a ako tráviš voľný čas?

“Mojou záľubou je umelecká tvorba. Rada kreslím a maľujem obrazy. Tiež mám záľubu v cestovaní a spoznávaní rôznych kultúr a ľudí vo svete.”

Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).

“Každý si tvoríme svoju cestu životom v prítomnom okamihu.”