Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Filip Pilka

Filip Pilka

+421 907 551 455
filip.pilka@gmail.com

Čo si predstavuješ pod pojmom „networking“?

Pojem networking je budovanie si sietí, ale pre mňa to znamená viac. Je to vytvorenie silných vzťahov, aby sa človek na jednom konci pavučiny bez akýchkoľvek problémov mohol obrátiť na človeka z druhého konca a rozprávať sa tak dobre, ako by boli spolu každý deň a vedeli si aj navzájom pomôcť, vymeniť si službu alebo sprostredkovať predaj a vedieť bez váhania, že v tom je kvalita. Prečo? Pretože títo ľudia sú z nášho networkingu.

Ako pomôžeš (čo ponúkneš) členom networkingového klubu?

Viem ponúknuť svoje schopnosti na finančnom trhu, ktoré som nadobudol počas 10-ročnej praxe a cez cca 3500 klientov, ktorým sme v mojej štruktúre pomohli si vyrieši finančnú situáciu. Viem ponúknuť môj pohľad na danú vec a či je správny, to už posúdia členovia. Vždy som otvorený a ukazujem možnosti.

Ako pomôže networkingový klub tebe (aké sú tvoje očakávania)?

Moje očakávania z networkingového klubu sú jasné a to rozšíriť svoju sieť kvalitných ľudí, aby som vedel vo svojom okolí vždy a všade poskytnúť kvalitné odporučania. To ostatné príde samo.

Aké sú tvoje silné stránky, ktoré využívaš v biznise?

Moje silné stránky by som asi mal poznať, ale skôr o nich vedia povedia moji priatelia a viacerí členovia klubu. Ale som ľudský, priamy, otvorený, mám rád výzvy, hľadám možnosti, viem zniesť kritiku.

Ako vyzerá tvoj život mimo biznisu? / Aké máš hobby a ako tráviš voľný čas?

Plne sa venujem rodine. Biznis je pre mňa nástroj, ako si zabezpečiť voľný čas a ten celý venovať svojej manželke a deťom.

Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).

Ak ti zaklope príležitosť na dvere, nečakaj, kým sa otvoria, rozkopni ich a využi príležitosť, ktorá tam stojí!

Ale teraz som počul jedno krédo jedného pána a veľmi sa mi to páčilo a stane sa mojim 2. krédom.

„Keď ti ide karta hraj, lebo keď nehráš, nevieš či ti ide karta.”