Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Martina Jančovičová

Martina Jančovičová

   +421 917 55 44 55

martina.jancovicova@azet.sk

Čo si predstavuješ pod pojmom „networking“? 

Networking pre mňa znamená spájanie ľudí a príležitostí, v pracovnom a v súkromnom živote. Prepájanie vízií, nápadov, získanie kontaktov, známostí a realizovanie svojich snov.

Ako pomôžeš (čo ponúkneš) členom networkingového klubu? 

Členom networkingového klubu dávam šancu robiť dobré skutky, tým sa stať lepším človekom. Zapojiť sa môžu do rôznych projektov, ktoré sú organizované s cieľom podporiť rodiny so ZŤP deťmi. Ponúkam im promo, reklamu a spoločne vieme vytvoriť plnohodnotné projekty k vzájomnej spokojnosti.

Aké sú tvoje silné stránky, ktoré využívaš v biznise? 

Samostatnosť, zodpovednosť, cieľavedomosť, vytrvalosť… Milujem originalitu, jedinečnosť a som vynaliezavá. Vždy hľadám dôvody ako to ide. 

Ako pomôže networkingový klub tebe (aké sú tvoje očakávania)? 

Očakávania mi väčšinou prinášali sklamanie, preto ich už radšej nemám. O to väčšiu radosť zažívam, ak mi do života vstúpia noví ľudia, vzájomne si pomôžeme, poradíme, či vytvoríme spoločne zaujímavý projekt, ktorým obohatíme nielen svoj život, ale pozitívne ovplyvní aj život ostatných.

Ako vyzerá tvoj život mimo biznisu? / Aké máš hobby a ako tráviš voľný čas?

Milujem svoje deti, svoju rodinu, preto trávim väčšinu svojho času s nimi. Takisto sa venujem sebarozvoju, vzdelávaniu a práci na sebe – na svojom JA. Rada tvorím, som autorkou detských knižiek a rôznych projektov pre deti, mládež a dospelých /www.rozpravkypredeticky.sk/.”

Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).

Mojím mottom sú 3 zákony spravodlivosti:

  1. Mám hodnotu.
  2. Okolo mňa sú len priatelia a učitelia.
  3. Všetko čo sa deje, sa deje pre môj osoh.