Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Miriam Zsilleová

Miriam Zsilleová

+421 917 226 302
mzsilleova@gmail.com

  1. Ako dlho podnikáš, čo si robil pred tým?

V médiách podnikám od roku 2015, keď som po viac ako 20 rokoch odišla z denníka SME  a začala prevádzkovať vlastné webové portály, hlavne pre ženy. 

  1. Prečo si si vybral práve svoju oblasť na podnikanie? 

Vždy som chcela byť novinárka a upozorňovať na veci, ktoré v spoločnosti nefungujú. V denníku SME som sa venovala otázke ľudských práv, na portáli Ženy v meste, riešime ženské práva. Teraz sa učím, ako kvalitnú žurnalistiku financovať. 

  1. Čo ti  biznis dal, a čo ťa naučil?

Dal mi obrovskú slobodu robiť, čo považujem za správne a to s ľuďmi, ktorí ma inšpirujú a ženú dopredu.  A naučil ma obrovskej zodpovednosti za každé rozhodnutie, ktoré urobím. Z dobrého sa teším, zo zlého sa učím. 

  1. Čo čakáš od networkingu a čo si mu ochotný dať?

Za posledné štyri roky v networkingu som spoznala podnikateľky a podnikateľov, ktorí výrazne ovplyvnili môj biznis, aj môj súkromný život. Dostala som veľa a snažím sa to vrátiť aj s úrokmi. Som tímová hráčka.   

  1. Čo robíš, ak práve nepodnikáš (ako tráviš voľný čas)?

Akýkoľvek šport, ktorý kompenzuje sedenie za počítačom a za volantom – bicykel, turistika, bedminton, plávanie, fitness, lyžovanie atd. A som určite party girl (smiech).   

  1. Tvoje motto, ktoré ťa nakopne v dobrých alebo zlých časoch. 

“Ženy, rovnako ako muži, by sa mali pokúšať o nemožné. Pokiaľ neuspejú, ich neúspech by mal byť výzvou pre ostatné.” – Amelia Erhart, americká pilotka, ktorá ako prvá žena v roku 1928 preletela Atlantický oceán.