Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Čítajte » Na prvej networkingovej konferencii bude mať zastúpenie aj BB-Effect

Na prvej networkingovej konferencii bude mať zastúpenie aj BB-Effect

  Ako prekonať infláciu a energetickú krízu v podnikaní je hlavnou témou prvej celoslovenskej networkingovej konferencie Netcom, ktorá sa uskutoční vo Zvolene 13. apríla. Na jednom mieste prepojí až 200 inšpiratívnych podnikateľských príbehov.

  “Až 20 spíkrov z praxe podnikateľom poradí, ako ustáť toto aktuálne turbulentné obdobie a ešte aj expandovať,” informujú organizátori. Pridanou hodnotou bude aj variabilita tém a príspevkov inšpiratívnych spíkrov z praxe, ktorí poskytnú praktické rady a know-how o tom, ako sa popasovať s aktuálnymi výzvami v podnikaní. 

  “Konferencia chce byť miestom, kde môžu účastníci načerpať inšpiráciu v oblasti predaja, marketingu, digitalizácie podnikania, vzdelávania a rodinného podnikania a zároveň v rovnakom čase a na rovnakom mieste budovať svoju obchodnú sieť,” priblížila podľa TASR podujatie riaditeľka BNI Slovensko Natália Vicsápiová. 

  “Jednou z hlavných tém podujatia je aj aktuálna otázka, ako prekonať nepriaznivú ekonomickú situáciu s pomocou networkingu a prepájaniu síl v podnikaní,” dodala. 

  Špecialitou konferencie budú prednášky zamerané na vytváranie životných hodnôt v podnikaní, ale aj cenné informácie o tom, ako sa dá vďaka biznis podcastom zarobiť za krátky čas 30.000 eur. Okrem toho vystúpia zástupcovia rodinných firiem, ktorí prezradia aj to, ako v týchto turbulentných časoch inflácie a energetickej krízy, ktorá vystriedala covid, dokázali vo firme nielenže zvýšiť obraty, ale získať aj nových klientov.

  Hlavným organizátorom konferencie je medzinárodná podnikateľská platforma BNI Slovensko, ktorá spája podnikateľov na celom Slovensku. Aktuálne má takmer 90 aktívnych členov a do konca roka chce mať na Slovensku vytvorenú podnikateľskú skupinu v každom krajskom meste.

  Ku konferencii sa pripojil aj networkingový klub Butterfly Business Effect, ktorý funguje od roku 2022 a má 62 členov. Jeho zakladateľka Tina Redenkovičová podniká takmer 20 rokov, má vlastnú realitnú kanceláriu, je aj certifikovaná koučka a lektorka.  Na konferencii bude hovoriť o  vytváraní životných hodnôt v podnikaní.

  “Teším sa, že networking na Slovensku konečne dostáva vyšší rozmer a jednotlivé koncepty vnímajú význam vo vzájomnom prepájaní sa a hľadaní spoločných aktivít, čo je v konečnom dôsledku samotná podstata networkingu. Preto náš klubu BB-Effect veľmi rád prijal pozvanie na prvé spoločné podujatie. Som presvedčená, že bude úspešné a v tejto tradícii budeme pokračovať, čím ponúkneme podnikateľom viac podpory,” uviedla Tina Redenkovičová.

  Za klub BB-Effect vystúpi aj Miriam Zsilleová, CEO firmy Webinak, ktorá prevádzkuje niekoľko portálov, vrátane webu Ženy v meste. Vystúpi v rámci diskusie o firmách, ktorým pomohla pandémia. 

  (TASR, BB-EFFECT)