Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Patrik Cvengroš

Patrik Cvengroš

+421 905 623 258
cvengros@board.sk

Čo si predstavuješ pod pojmom „networking“?

Spoznávanie nových ľudí a prepájanie kontaktov. Pomoc iným podnikateľom, zdieľanie vedomostí, skúseností a, samozrejme, neustály sebarozvoj.

Ako pomôžeš (čo ponúkneš) členom networkingového klubu?

Ponúkam viac ako 25-ročné skúsenosti z podnikania a kontakty z rôznych segmentov podnikania. Mám celospoločenský rozhľad a rád pomáham nielen podnikateľom.

Ako pomôže networkingový klub tebe (aké sú tvoje očakávania)?

Určite pomôže v získavaní nových kontaktov, partnerov, priateľstiev. Teším sa hlavne na množstvo pozitívnej energie a kreatívnych nápadov. Hlavnej v tejto dobe to všetci podnikatelia veľmi potrebujeme. Aj vďaka takémuto klubu to určite dáme 😊

Aké sú tvoje silné stránky, ktoré využívaš v biznise?

Určite to bude pevná vôľa a cieľavedomosť. Viac ako 25-ročné skúsenosti si proste nekúpite, tie si musíte odžiť. Workoholizmus, neustále zlepšovanie sa. Byť najlepším nie je len doménou športovca, ale aj mňa, podnikateľa.

Ako vyzerá tvoj život mimo biznisu? / Aké máš hobby a ako tráviš voľný čas?

Som fanúšik športu a zdravého životného štýlu. Stále aktívne športujem a hrám hokejbal. Milujem cestovanie a na svojej motorke som precestoval až na koniec sveta. Snažím sa nekecať, ale aj niečo robiť pre svoje okolie, možno aj preto som poslanec miestnej samosprávy. A ak mi zostane trošku viac času, rád blogujem a influencujem.

Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).

Ako podnikateľ cítim slobodu, môžem robiť prácu svojich snov a pomáhať ľuďom. Tvorím si tak svoj svet a realitu, v ktorej žijem. Zastaviť ma môže len smrť a daňový úrad 😊