Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Čítajte » Prvý networkingový ples mal veľký úspech

Prvý networkingový ples mal veľký úspech

  Prvý networkingový ples (11. februára 2023) má za sebou veľmi úspešnú premiéru. Hoci ho networkingový klub Butterfly Business Effect usporiadal iba rok po svojom založení, lístky sa vypredali prakticky okamžite. Na ples prišlo takmer 160 ľudí, najväčšiu časť tvorili členky a členovia klubu, ktorí si priniesli partnerov a partnerky a svojich priateľov či známych. 

  “Ukázalo sa, že klub veľmi dobre funguje nielen po podnikateľskej stránke, ale že sa obohacujeme aj ľudsky, že spolu chceme tráviť čas aj mimo práce. Nálada na plese bola vynikajúca a dostali sme len veľmi dobré odozvy. Chcem preto veľmi pekne poďakovať všetkým partnerom plesu, bez ktorých by to nebolo možné uskutočniť, zvlášť generalnemu partnerovi plesu firme AMC a Radovi Čárskemu,” hovorí zakladateľka konceptu Butterfly Business Effect Tina Redenkovičová. 

  Na plese nemal nikto čas sa nudiť, program bol vskutku bohatý: najviac fotografií si vyslúžil 16-ročný had, ktorý vystupoval s haďou ženou Kikou, dych mnohí zadržali pri ohňovej šou, pobavil kúzelník a o tanečné hity sa postaral DJ TuSom A rady sa stáli na karikatúry, ktoré počas plesu maľoval Viktório.

  “Prvý networkingový ples som si užil asi ako žiadny iný. Dôvod bol jednoduchý – všade, kde som sa pozrel,boli ľudia, ktorých poznám a vždy si s nimi mám čo povedať. Dovolím si tvrdiť, že viacerí z nich sú mojimi priateľmi. Málokedy sa stane, že sa stretnú priatelia a známi na jednom mieste a užijú si spolu skvelú zábavu,” povedal Michal Malík, spolumoderátor večera. 

  K výbornej atmosfére prispel aj hotel Vienna House Easy, kde sa členovia a členky klubu cítia dobre nielen na pracovných raňajkách, ale aj počas slávnostného večera. “Stáli sme pri zrode tohto úžasného networkingového zoskupenia, ktorý je iný ako všetky ostatné, veľmi k nám jeho energia pasuje a tešíme sa ako hotel, že ho hostíme. Ples tú výbornú energiu iba potvrdil,” povedala Lucia Arbetova, riaditeľka hotela Vienna House Easy.

  Ples bol aj príležitosťou ukázať, čo naši členovia vyrábajú a ponúkajú. V menšej miestnosti bola na ukážku interiérová sauna z Royal home wellness, ochutnávalo sa organické víno Organic wine, obdivovali sa šperky od Moje Gorale či kozmetika EvaTi

  “O rok sa určite vidíme opäť, networkingový ples sa stane súčasťou plesovej sezóny na Slovensku,” uviedla Tina Redenkovičová.