Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Tina Redenkovičová

Tina Redenkovičová

+421 903 269 929
tina.motyl@gmail.com

Ako dlho podnikáš, čo si robil pred tým?
Podnikám od roku 2004. Začala som v eventovom biznise, neskôr som pôsobila na Cypre a posledné roky sa venujem riadeniu vlastnej realitnej kancelárie. Pred podnikateľskou dráhou som bola viac ako 25 rokov zamestnaná v zahraničných korporátoch v IT sektore, retailovom obchode a službách.

Prečo si si vybral práve svoju oblasť na podnikanie?
Nedávno som sa 15-ty krát presťahovala. Každá nová nehnuteľnosť je akýmsi novým krokom / novou výzvou v mojom živote a na každú sa veľmi teším. Bohužiaľ, nie každý to tak prežíva. Reality som si zvolila ako poslanie pomáhať ľuďom nájsť svoj vysnívaný domov a naplno si ho užiť.

Čo ti  biznis dal, a čo ťa naučil?
Podnikanie mi dalo SLOBODU v rozhodovaní, v riadení si vlastného času a vo voľbe riešiť veci podľa seba. A čo som sa naučila? Málo spávať, veľa rozmýšľať, preberať zodpovednosť za iných, rešpektovať názor druhých ľudí, prijímať výzvy a čeliť nepriaznivým situáciám a byť pokorná.

Čo čakáš od networkingu a čo si mu ochotný dať?
Čakám otvorenosť, úprimnosť a spolupatričnosť od iných podnikateľov. Zdieľanie skúseností, vzájomnú pomoc, poradenstvo a ochotu načúvať. A ja dám to toho ešte o niečo viac ako dostanem.

Čo robíš, ak práve nepodnikáš (ako tráviš voľný čas)?
Neviem úplne presne čo znamená “voľný čas”, ale rada cestujem, pozerám filmy, počúvam audio knihy, pečiem koláče, stretávam sa s priateľmi, organizujem party, vytváram veci z dreva, potápam…. a občas sa rada presťahujem.. 😮

Tvoje motto, ktoré ťa nakopne v dobrých alebo zlých časoch.
“Dva najdôležitejšie dni v živote sú deň keď ste sa narodili a deň keď prídete na to, prečo.” Mark Twain