Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Veronika Lipovská

Veronika Lipovská

+421 907 090 608
veronika.lipovska@consultare.sk

Čo si predstavuješ pod pojmom „networking“?

Rovnováha v dávaní aj braní, čo znamená počúvam aj rozprávam, prijímam aj dávam bez zámeru získavať. Výmena prichádza len vtedy, ak sú na ňu obidve obchodné strany pripravené. 

Ako pomôžeš (čo ponúkneš) členom networkingového klubu?

Rada členom networkingového klubu poskytnem bezplatné poradenstvo jednoduchou podnikateľskou rečou, nie len v oblasti účtovníctva a daní, ale aj v oblasti celkového podnikania.

Ako pomôže networkingový klub tebe (aké sú tvoje očakávania)?

Stretávať sa s ľuďmi na rovnakej vlne, ktorí rozumejú a chápu, čo to znamená mať vlastné podnikanie, čiže vlastné dieťa, o ktoré je potrebné sa starať každý deň. Zároveň ocením každý názor členov klubu, či už ich súkromný alebo pracovný. Rešpektovanie názorov na danú vec nám otvára myseľ a vieme sa na veci pozerať inak.

Aké sú tvoje silné stránky, ktoré využívaš v biznise?

Moja najsilnejšia stránka je psychológia, v ktorej mám veľké skúsenosti. Viem čítať klientov, obchodných partnerov aj situáciu na trhu. POČÚVAM svoje okolie a snažím sa všetko nastavovať tak, aby to bolo v súlade s tým, ako sa vyvíja trh.

Ako vyzerá tvoj život mimo biznisu? / Aké máš hobby a ako tráviš voľný čas?

Môj život mimo hlavného biznisu obsahuje veľké množstvo projektov s jemným zámerom pomáhať, kreatívne tvoriť a posúvať ľudí na ich životnej ceste. Venujem sa kryštálom, bylinám, meditáciám a ďalším oblastiam, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou nášho ,,work-soul-life balance“.

Životné krédo / motto / citát, ktorý ťa vystihuje (s ktorým sa stotožňuješ).

Na každý problém existuje riešenie, aj keď ho možno hneď nevidíme, čoskoro príde, len ho musíme hľadať.