Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Podcasty – Butterfly Effect v biznise

Podcasty – Butterfly Effect v biznise

Miriam Zsilleova | Butterfly Effect Podcast

Z novinárky a zamestnankyne na podnikateľku a konateľku firmy, ktorá prevádzkuje niekoľko webových stránok. Rieši ako financovať kvalitný ženský obsah a vysvetľuje, prečo feminizmus neškodí.

Miki Filčák | Butterfly Effect Podcast

Tvrdí o sebe, že je najškaredšia účtovníčka v Bratislave a ako majiteľ účtovnej firmy s 25-timi zamestnankyňami asi vie, o čom hovorí. Je presvedčený, že podnikanie nie je pre každého a vníma ho ako daň za slobodu. V roku 2016 prišiel náhle o obchodného partnera, čo zmenilo jeho pohľad na život. Je otcom dvoch detí, ktorým doprial ten luxus, že každé má svoju vlastnú mamu.

Tina Redenkovičová | Butterfly Effect Podcast

Po 20 rokoch v korporáte začala ako 45-ročná podnikať. Neúspech so šoubiznisom na Cypre vzala ako lekciu a nevzdala sa. Dnes má realitnú kanceláriu, koučuje, vedie biznis klub a v živote sa baví, hoci má za sebou tri rozvody. Naučila sa, koho si do života pustí a koho odstrihne.

Radovan Jurkovič | Butterfly Effect Podcast

Podnikať začal už na strednej, keď so značným ziskom predal nôž, aký mal Rambo. Vo svete financií sa pohybuje desaťročia – na Slovensku, aj na Ukrajine. Zažil úspechy, ale aj krach, keď prišiel o milióny. Dnes píše so svojou druhou manželkou knihu Ako matky zabíjajú svojich synov a predáva organické víno. Podnikateľom odkazuje, aby sa nevzdávali a zamerali sa vždy na cieľ.

Ondej Veliký | Butterfly Effect Podcast

Zo zamestnanca IT firmy sa za dramatických okolnosti stal majiteľom, ktorý firmu dostal z mínusu na miliónový obrat, pretože si získal dôveru klientov. Nikdy nechcel byť podnikateľom, ale je to už 20 rokov, čo vedie úspešne vlastnú firmu.

Lucia Arbetová | Butterfly Effect Podcast

Riaditeľka hotela, ktorá celý život robila v HORECA segmente, rozpráva o tom, ako strážili hotel počas covidu a či sú dnes hostia iní. Keď jej zamestnankyňa spreneverila peniaze, prežívala stres dlhodobo a ukázalo sa, že to nie je problém so spaním, ale rozbehnutá depresia. Minulý rok sa prejavil genetický darček –  bipolárna afektívna porucha. Aj o tom píše blogy, stĺpčeky a knihu. Najdôležitejšia je pre ňu autencitita v živote.